MOJE TOP 10 HYBRYD SEMILAC

Kochane, przede wszystkim chciałabym Wam życzyć w Nowym Roku wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, realizacji celów i rozwijania swoich pasji. Co więcej życzę Wam zdrowia i dużo miłości! :) A skoro mowa o rozwijaniu swoich pasji, to chciałabym Wam przedstawić moje podsumowanie. Z racji, że w zeszłym roku pokazałam Wam moje top 10 lakierów hybrydowych, które możecie znaleźć >TUTAJ<, postanowiłam w tym roku zrobić takie podsumowanie. Tym razem także do grona najlepszych zaliczyłam tylko 10 lakierów. I nie znalazły się w nich nowości Semilacowe. Ale jeśli jesteście zainteresowane lakierami, które podbiły na nowo moje serce to koniecznie zostańcie ze mną dalej! :)


Na początku 2016 roku stawiałam na różne zdobienia w postaci pyłków, malowanek, stempli czy też naklejek, a nawet cyrkonii. Jednak pod koniec stawiałam na jeden sprawdzony i klasyczny kolor, który za razem będzie uniwersalny, ale będzie także ładnie się prezentować na moich paznokciach. Dlatego w tym roku w moim zestawieniu znalazło się dużo kolorów w odcieniach ciemnej czerwieni, czy też nieco jaśniejszych odcieni. Wyjątkiem są tutaj niebieskości pod postacią baby blue oraz ciemnego granatu :)Pierwszym lakierem, który chciałabym Wam pokazać to 140 LITTLE STONE, który zdecydowanie można zaliczyć do odcieni neutralnych. Jest to delikatnie szarawy odcień, który może stanowić fenomenalne tło do przeróżnych zdobień. Co więcej fajnie komponuje się z różnymi kolorami. Wykorzystałam go w wielu stylizacjach, które możecie zobaczyć:

Drugim lakierem jest także bardzo neutralny kolor, który można by już zaliczyć do nudziaków. Jednak należy wiedzieć, że ma on w sobie dużo tonów różowawych, które ja osobiście polubiłam. Mowa tutaj oczywiście o 004 CLASSIC NUDE, który jest kolejnym lakierem, który fajnie się komponuje z różnymi kolorami i wzorami. Zresztą sami się o tym przekonajcie, gdyż zdobień z tym kolorem było takie sporo:)

Trzecim kolorem jest 028 CLASSIC WINE, bez którego nie wyobrażam sobie już mojej kolekcji hybryd. W momencie, gdy nie wiem na jaki kolor postawić wybieram własnie ten kolor, nie ważne czy ze zdobieniami czy bez. Ważne, że to on! :) Zobaczcie same jak się prezentował w minionym roku ze zdobieniami, gdyż nie robiłam wpisów, kiedy nosiłam go "solo" a kilka razy tak było :)


Czwartym kolorem jest 071 DEEP RED, który różni się delikatnie od swojego poprzednika. Mimo to czasem mam ochotę i na ten kolor, nie ważne czy ze zdobieniami czy też bez :) I w przypadku tego lakieru jest tak samo, zdobień zrobiłam z nim tylko dwa, jednak wiele razy nosiłam go "solo" :)


Piątym lakierem jest cudowny jagodowy nudziak, jak sama nazwa wskazuje, a jest nim 005 BERRY NUDE. Oczywiście cudownie prezentuje się sam jak i ze zdobieniami, o czym będziecie mogły zobaczyć za chwilę. Ja go uwielbiam i wiem, że tak jak poprzednie lakiery zostanie ze mną na dłużej! Zresztą zobaczcie i oceńcie go same :)


Szóstym lakierem jest 068 DELICATE RED, po którego sięgałam jeśli nie miałam pomysłu na paznokcie. Fajnie prezentował się na różnej długości płytki, jednak miałam problem z tym lakierem, gdyż nie umiałam dopasować go do jakichkolwiek zdobień. Dlatego najczęściej nosiłam go bez żadnych dodatków :)


Siódmym lakierem jest miłość mojego życia, a mianowicie 083 BURGUNDY WINE. Od kiedy mam ten lakier pokochałam burgund i to nie tylko na paznokciach. Jest to tak wdzięczny lakier, że w pewnym momencie mogłabym tylko nim malować paznokcie. Oczywiście zdobienia też muszą być stonowane, gdyż jest to cudowny kolor sam w sobie! :) Zresztą przekonajcie się o tym same :)


Ósmym lakierem jest cudowny ciemny granat, który genialnie prezentuje się na każdej długości paznokci oraz ze zdobieniami. Co więcej jest to kolor uniwersalny, który można nosić w każdej porze roku :) Ja go polubiłam, jednak zdecydowanie za rzadko go nosiłam :(


Dziewiątym lakierem jest 075 STYLISH BROWN, który zdecydowanie należy do odcieni brązu. Jednak nie jest to typowy brąz, gdyż ma delikatne nudy szarości (tak mi się wydaje). Jednak jest to kolor sezonowy, gdyż latem nie sięgałam po niego wcale :( Mimo wszystko uwielbiam ten kolor na paznokciach i często nosiłam go samego, natomiast w stylizacjach możecie zobaczyć go w:


Ostatnim kolorem jest cudowny baby blue, a mianowicie 000 LAZURE DREAM. Kolor ten wydaje mi się, że też najbardziej pasuje na lato, chociaż mam w głowie kilka zimowych stylizacji właśnie z tym lakierem. Dlatego póki co przedstawię Wam go w stylizacjach letnich, natomiast zimowych spodziewajcie się niedługo, zwłaszcza, że niedługo będę miała spory zapas wzorników! :)


Ten rok obfitował w wiele zmian na moim blogu, a mianowicie porzuciłam na jakiś czas wykonywanie zdobień, przez co zaniedbałam troszkę sferę paznokciową na moim blogu. Natomiast rozwinęła się strefa z recenzjami kosmetyków, której nigdy nie było. Mimo wszystko postanowiłam zachować oba rodzaje wpisów i zamierzam wrócić do wykonywania zdobień na paznokciach oraz dodawać wpisy ze zdobieniami tematycznymi, które będę wykonywać na wzornikach. Co więcej będą pojawiać się także recenzję kosmetyków, których używam. Część ta jest ważna także dla mnie, abym w miała po prostu gdzieś zapisane opinie na temat niektórych produktów w razie jakbym chciała do nich wrócić. A być może przydadzą się niektórym z Was w walce z trądzikiem, czy też z wypadającymi włosami, czyli z problemami z którymi walczę każdego dnia.

A wracając do podsumowania top 10 to chciałabym podkreślić, że przedstawione lakiery mają dobre krycie, gdyż wystarczą 2 warstwy, aby krycie było 100 %. Jedynie w przypadku 126 QUEEN OF THE NIGHT potrzebne są 3 cienkie przemalowania. Co nie zmienia faktu, że są to cudowne odcienie, bez których nie wyobrażam sobie przynajmniej początku 2017 roku:) Dajcie koniecznie znać jakie są Wasze ulubione kolory hybryd, czy też zwykłych lakierów. A jeśli na Waszym blogu pojawi się takie podsumowanie to koniecznie napiszcie w komentarzu o tym, gdyż uwielbiam takie wpisy! A w najbliższym czasie pojawi się u mnie podsumowanie z kosmetykami do pielęgnacji :) Zatem jeśli jesteście ciekawe to koniecznie śledźcie mojego bloga! :)

5 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz! :)