300 POST

Kochane, dzisiejszy post jest 300 wpisem i z tej racji chciałabym zrobić krótkie podsumowanie :) Zacznę może od najbardziej popularnych postów, które znalazły się na moim blogu. Patrząc na pierwsze zdjęcie widać, że największą popularnością cieszyły się wpisy na temat stylografu oraz zdobień nim wykonanych. Dodatkowo sporym zainteresowaniem cieszył się post z efektem syrenki.
Największa liczba wyświetleń w trakcie prowadzenia bloga wyniosła aż 607 odsłon w ciągu jednego dnia. Standardową ilością wyświetleń jest wartość oscylująca w przedziale 150-250. Co wpływa na coraz większą liczbę wyświetleń w ciągu miesiąca.

Bardzo się ucieszyłam widząc tę charakterystykę. Niestety można zauważyć iż czasem ilość wyświetleń spada, a następnie zwiększa się. Wpływ na to ma na pewno ilość dodawania postów oraz ich atrakcyjność. 

Ilość opublikowanych komentarzy jest także zdumiewająca, bo aż 4122! Ilością postów się nie sugerujcie, gdyż mam już kilka napisanych postów :) Ilość obserwatorów nie jest ogromna, ale nie o to chodzi prawda? Wolę mieć mniejszą ilość, ale zainteresowaną tym co piszę.

Jak już mówiła, posty o stylografie cieszyły się największą popularnością. Dlatego nie zdziwiła mnie te wartości :)


Liczba wyświetleń w różnych krajach też wygląda całkiem interesująco ;)

To by było na tyle jeśli chodzi o podsumowanie :) Planów mam sporo na kolejne posty i mam nadzieję, że się Wam spodobają. Póki co planuję także kilka zmian, które powoli zaczynam wcielać w życie. Chciałabym raz w tygodniu dodawać post, który nie będzie związany ze stylizacją paznokci. Chodzi mi o posty takie jak ulubione kolory, coś o stylografie, czyli nadal związane z pazurkami:) Dodatkowo zastanawiam się także o pisaniu w języku angielskim, gdyż byłoby to fajnym sposobem na poprawę i naukę tego języka :) Myślałam jeszcze o postach kulinarnych, które są sprawdzone i moim zdaniem przepyszne, ale nad tym się jeszcze zastanawiam.

Kończąc dzisiejszy wpis chciałabym Wam bardzo podziękować za Waszą obecność, za każdy komentarz i wyświetlenie. Tworząc bloga dowiaduję się o nowościach i mam możliwość podzielenia się moimi opiniami, a to sprawia mi ogromną radość :) Także dziękuję raz jeszcze i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną jeszcze przez jakiś czas! :)

16 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz! :)